Ağaç Masa Modelleri

Ağaç masa modelleri son zamanlarda doğal yapısı ve estetik görünümleri ile evde, kafelerde, otellerde, ofislerde ve pek çok alanda mobilyalar arasında en önce gelen tercihlerdendir. Klasik ve sade ağaç masa modellerin yanında daha orijinal ve özgün tasarımlar da mekanlarda yer bulabiliyor. Doğal ahşaptan üretilmiş sade bir masa dahi sade bir oturma odası veya bekleme salonunun havasını tamamen değiştirebilir. Masa üzerine yerleştirilen gotik tarzda bir sarkıt lambayla birlikte hoş bir ambiyans yaratan kombinler ile mekanlarınızı değiştirebilirsiniz. 

Yemek Odalarında Ağaç Masanın Şıklığı

Ağaç masa özellikle yemek odalarında konsol ve sandalye hatta aynalarla takım halinde kombinlenen bir üründür. Ahşap masaların yemek odası takımının parçası olabileceği gibi tek başına da kullanılması onun farkını kanıtlamaktadır. Ahşap masalar bazen bank şeklinde bazen de tabure ya da piknik masası şeklinde oturma alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ortama samimiyet ve şıklık katan ağaç masa modellerinin yemek odalarındaki etkisi her zaman modernlik ve sadelikten yanadır.

Ofislerde Ağaç Masaların Dekorasyondaki Yeri

Ağaç masa modelleri farklı formlarda üretilebilirken çalışma alanını güzelleştirmek veya doğallığı yansıtmak isteyenler tarafından da tercih edilen özel parçalardır. Ofisinizin bütün atmosferini anında değiştiren ve modernlik kazandıran ağaç ve ahşap masaları uzun yıllar modası geçmeden ve yıpranmadan kullanabilirsiniz. Her türlü aksesuarlar ile de kombinlenebilen ağaç masaların ofisteki stresli havayı da dağıtması oldukça etkilidir.

Ağaç masaların farklı formlarda üretilen modelleri ile işte, evde ve her ortamda yeri rahatlıkla vardır ve olmalıdır. Dekorasyonda son dönemin en iyi parçalarından olan ağaç masa takımlarını tabure, sandalye ve bank tasarımları ile kombinlerken boncuklar, taşlar, simler, pullar, aynalar, kumaşlar ve camlar ile de süslenerek ayrı bir hava katılan tasarımlarını seçerek istediğiniz ortamda istediğiniz tarzda rahatlıkla uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir