Banyo Dekorasyonu-Hilton Banyo

İlk çıktığı dönemlerde lüks kategorisinde kabul edilen Hilton Banyolar,  talebin artması ile birlikte çok uygun fiyatlara evlerimizde yerini almaya başladı. Banyo lavabosunun alt ve üst kısımlarının dolap olarak tasarlanarak satışa çıkan Hilton Banyoların her kalite, model ve renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Hilton Banyo Avantajları

Genellikle dar olan banyolarımızda atıl durumda bulunan lavabo üst ve altlarının dolap olarak kullanılması ev hanımlarına birçok kolaylık getirmiştir. Hilton banyo modelleri hazır modüler şekilde oluşu ile montaj kolaylığı getirirken estetik görünümü ve oluşturduğu depolama alanları ile de pratikliği beraberinde getirmektedir.

Hilton Banyolar da lavabo alt kısımları, Temizlik malzemelerimizin depolanması için tercih edilirken Lavabo üst kısmında yer alan dolap ve raflar ise kişisel temizlik ürünlerimizin ve havlularımızın depolanmasına uygundur.

Banyo Dekorasyonunda Dikkat Etmemiz Gerekenler

Banyo dekorasyonu yapmak istediğinizde ayrıntılı olarak düşünmeli ve ona göre karar vermelisiniz. Çünkü banyonuzda gerçekleştireceğiniz dekorasyon kalıcı olacaktır. Sık sık değişiklik yapma gibi bir lüksünüz bulunmuyor. Bu nedenle işi uzmana yaptıracaksanız projelendirme isteyin ve yapılan bu projeyi inceleyerek işe başlanmadan istediğiniz değişiklikleri yaptırabilirsiniz.

Dar alanı bulunan banyolarda yaptırmak istediğiniz Hilton Banyonun dolap kapaklarını sürgülü olarak seçebilirsiniz. Lavabo tesisatı nedeni ile lavabo altına çekmece yaptırma olanağınız olmaz ama dolabın altı kısmına yaptıracağınız çekmece kişisel eşyalarınızın göz önünden kalkmasında size yardımcı olacaktır.

Hilton Banyonun üst kısmında ki bölümde geniş bir ayna ve bu aynanın üzerine yaptıracağınız aydınlatma, aynanın ışığı yansıtması ile banyonuzu daha aydınlık gösterecektir. Ayna kenarlarında ki dolaplar ise yine birçok kişisel temizlik eşyalarınızı ya da havlularınızı depolamanız için alan yaratacaktır.

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir