Renkli Banyo Dekorasyonu Modelleri 2019

Banyolarımızda ilk dikkat edeceğimiz husus hijyen olacaktır. Hijyen kısmı çözüldükten sonra dekorasyon sizin için öncelik kazanacaktır. Banyonuzu sade şekilde dekore etmek yerine, renkli banyo dekorasyonu fikirlerinden yararlanmak, banyonuzu canlı hale getirecektir.

Bir çok renk ile dekore edebileceğiniz banyonuzu, dekorasyon ürünleriylede kombine edebilirsiniz. Banyonuz ile kombine edebileceğiniz dekorasyon ürünleri; fayans, klozet kapağı ve renkli banyo dolapları olacaktır. Bu ürünlerin yanı sıra, duşa kabinlerde, renkli banyo dekorasyonunuzda önemli rol oynamaktadır.

Renkli banyo dekorasyonunda, fayans seçiminizi, banyo rengine uygun yapmanız, banyonuzu ışıltılı hale getirecektir. Aşağıda sizler için derlediğimiz renkli banyo dekorasyonu modelleri yer almaktadır. Örnekleri inceleyerek sizlerde banyolarınızı renkli hale getirebilirsiniz.

(Devamını oku…)

Banyo Dekorasyonu-Hilton Banyo

İlk çıktığı dönemlerde lüks kategorisinde kabul edilen Hilton Banyolar,  talebin artması ile birlikte çok uygun fiyatlara evlerimizde yerini almaya başladı. Banyo lavabosunun alt ve üst kısımlarının dolap olarak tasarlanarak satışa çıkan Hilton Banyoların her kalite, model ve renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Hilton Banyo Avantajları

Genellikle dar olan banyolarımızda atıl durumda bulunan lavabo üst ve altlarının dolap olarak kullanılması ev hanımlarına birçok kolaylık getirmiştir. Hilton banyo modelleri hazır modüler şekilde oluşu ile montaj kolaylığı getirirken estetik görünümü ve oluşturduğu depolama alanları ile de pratikliği beraberinde getirmektedir.

Hilton Banyolar da lavabo alt kısımları, Temizlik malzemelerimizin depolanması için tercih edilirken Lavabo üst kısmında yer alan dolap ve raflar ise kişisel temizlik ürünlerimizin ve havlularımızın depolanmasına uygundur.

(Devamını oku…)