2019 İstikbal Düğün Paketi

İstikbal, mobilya sektöründe köklü bir firma, fakat şu an için düğün paketlerine yeterince önem vermemiş. 2019 sezonu için sadece bir düğün paketinin satışını yapmakta. Fazla ürün yelpazesi bulunmasada, tek düğün paketiyle kalitesinden ödün vermeyen bir firma. Düğün paketinin fiyatı 10.734 TL‘den başlamakta. Belirtilen fiyat; Star 3+2+1 Oturma Grubu (Üçlü+İkili+Tekli), Perla Mini Yemek Odası (Büfe+Kitabeli Yemek Masası+4 Adet 4077 Sandalye) Takımı ve Perla 4 Kapılı Yatak Odası (4 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin) Takımından oluşan 3’lü düğün paketi için geçerlidir. Fiyata kdv dahildir. Düğün paketinin görselleri parçalar halinde aşağıda yer almaktadır. Ürünü detaylı bir şekilde görmek isterseniz, size en yakında İstikbal mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

2019 Çetmen Mobilya Düğün Paketleri

Çetmen Mobilya‘nın düğün paketleri, farklı ihtiyaçlara ve zevklere göre tasarlanmış. Kataloglarını incelediğimizde yedi farklı düğün paketi mevcut. Düğün paketlerinin fiyatları belirtilmemiş, size en yakın Çetmen mağazasından öğrenebilirsiniz. Çağdaş tasarım, klasik tasarım, spor koltuk takımları ve country salon takımlarının hepsini bir arada bünyesinde toplamış bir mobilya firması. Fiyat konusunda hesaplı görünüyor, web sitelerinde sadece bir düğün paketinin fiyatı belirtilmiş. Tek belirtilen düğün paketinin fiyatı 10.990 TL(Düğün Paketi 1). Düğün paketlerine, yatak odası, salon takımı, yemek odası dahil. Alt kısımda düğün paketi görsellerini paylaştık, beğendiğiniz Düğün paketini satın almak için, Çetmen Mobilya mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Çetmen Düğün Paketleri

2019 Vivense Düğün Paketleri ve Fiyatları

Vivense, lüks mobilyalarıyla dikkat çeken bir firma. Kalite ve görsellik arttıkça, ürününde fiyatı artacağı için, Vivense firmasından yapacağınız alışveriş de, biraz maliyetli olacaktır. Diğer firmalarla yapılan karşılaştırmalarda, ürünlerinin pahalı olduğu görülüyor ama kalite ve sağlamlık açısından diğer firmalardan da üstün olduğu görülüyor. Eviniz için kaliteli ve kullanışlı düğün paketi arıyorsanız, Vivense sizin için en uygun firma olacaktır. Şu an için firmanın en yüksek bedelle satılan düğün paketi 34.190 TL. Bünyelerinde her bütçeye göre düğün paketi mevcut. Düğün paketi görsellerini, aşağıda fiyatlarıyla birlikte yayınladık. Fiyatlar ilerleyen zamanlarda değişkenlik gösterebilir, bu yüzden en güncel fiyatları firma mağazalarından alabilirsiniz.

Aytaşı Düğün Paketi – (34.190 TL)

İndigo Düğün Paketi – (12.990 TL)

Luna Düğün Paketi – (19.940 TL)

(Devamını oku…)