Renkli Banyo Dekorasyonu Modelleri 2019

Banyolarımızda ilk dikkat edeceğimiz husus hijyen olacaktır. Hijyen kısmı çözüldükten sonra dekorasyon sizin için öncelik kazanacaktır. Banyonuzu sade şekilde dekore etmek yerine, renkli banyo dekorasyonu fikirlerinden yararlanmak, banyonuzu canlı hale getirecektir.

Bir çok renk ile dekore edebileceğiniz banyonuzu, dekorasyon ürünleriylede kombine edebilirsiniz. Banyonuz ile kombine edebileceğiniz dekorasyon ürünleri; fayans, klozet kapağı ve renkli banyo dolapları olacaktır. Bu ürünlerin yanı sıra, duşa kabinlerde, renkli banyo dekorasyonunuzda önemli rol oynamaktadır.

Renkli banyo dekorasyonunda, fayans seçiminizi, banyo rengine uygun yapmanız, banyonuzu ışıltılı hale getirecektir. Aşağıda sizler için derlediğimiz renkli banyo dekorasyonu modelleri yer almaktadır. Örnekleri inceleyerek sizlerde banyolarınızı renkli hale getirebilirsiniz.

(Devamını oku…)

Evler de Fayans Kullanımı

Fayans ağırlıklı olarak ıslak zeminlerde yer ve duvar kaplaması olarak tercih edilen bir üründür. Özellikle mutfak dekorasyonu ve  banyo dekorasyonunun baş öğelerinden biri olan fayans ile mekanlarınızda mucizeler yaratabilirsiniz.

Evler de Fayans Kullanımı Neden Azaldı?

Eskiden uzun süre dayanıklı oluşu ve kolay temizlenebilir olması nedeni ile evin tamamına dahi uygulandığı gözlemlenmiştir. Ancak Salon, yatak odası ve oturma odası dekorasyonlarında çok fazla tercih edilmemesinde en büyük etken mekanda ısı kaybına sebep olmasıdır.

Küresel Isınma nedeni ile özellikle dikkat etmemiz gereken faktörlerden biri olan ısı yalıtımı için mümkün olduğunca yaşam alanlarımızda fayans kullanımını en aza indirgememiz gerekmektedir.

(Devamını oku…)