Modalife Düğün Paketleri 2019

Logosunda da belirtildiği gibi, Modalife Türkiye’nin düğün paketçisi. Piyasada çok fazla mobilya firması olmasına rağmen, Modalife fiyat bakımından ve sunduğu içerik bakımından rakiplerine fark atıyor. Modalife, düğün paketlerinde, koltuk takımları, yemek odası takımları, ve yatak odası takımlarının kombine modellerinin bulunduğu ürün kombinasyonlarını satmaktadır. Ayrıca en büyük güzelliğide dilediğiniz kombine takımından istediğiniz parçayı satın alabiliyorsunuz, kısaca kombine ürünün bütününü satın almak zorunda kalmıyorsunuz. Size Modalife 2019 yaz sezonunun en popüler düğün paketlerini listeliyoruz. Daha fazla düğün paketi görmek istiyorsanız, Herhangi bir Modalife mağazası veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlar sürekli değişkenlik göstereceği için, fiyat paylaşımı yapmıyoruz.

Blueline Düğün Paketi

(Devamını oku…)

Doğpa Mobilya Koltuk Takımları 2019

Koltuk takımı seçerken en dikkat edeceğiniz husus, oturma odanızla olan uyumu olacaktır. Birbirleriyle herhangi bir uyum göstermeyen oturma odası ve koltuk takımları gözünüze hoş görünmeyecektir. Doğpa Mobilyanın hazırlamış olduğu koltuk takımları koleksiyonu oldukça rağbet görmekte. Koleksiyonu incelediğinizde, koltuk takımları ve odaların birbirleriyle uyumunu fark edeceksiniz. Sizinde aynı renkte veya yakın renklerde odalarınız varsa, aşağıda ki koleksiyondan uygun koltuk takımını seçebilirsiniz. Koltuk takımında dikkat edeceğiniz bir diğer husus, rahat olmasıdır. Rahat bir koltuk takımı, zor geçen günün yorgunluğunu atabileceğiniz, popüler bir alan olacaktır. Doğpa Mobilyanın 2019 yılı için sunmuş olduğu koltuk takımı koleksiyonundan bazılarını listeliyoruz.

Lizbon

(Devamını oku…)

Birbirinden Şık ve Modern Oturma Odası Modelleri

Evinizin her bölümünü ayrı ayrı özenle tasarlamanız ve bu şekilde modaya uyum sağlamanız gerekmektedir. Bir insan, sadece kendi dış görünüşüne önem vererek zevk sahibi ya da modern bir kişi olamaz. Aynı zamanda yaşam alanında da doğru seçimlerin yapılması ve kişinin elinden geldiğince, kendi imkanları doğrultusunda modern yaşama uyum sağlaması gerekmektedir. Özellikle, misafirlerin ağırlanacağı oturma odasında yapılacak olan seçim; bu noktada ciddi önem arz etmektedir. Bir ev sahibi; oturma odası takımları içerisinden yapacağı en doğru tercih ile, modern yaşama uyum sağlama fırsatı bulmuş olacaktır. Oturma odası modelleri içerisinden seçiminizi yaparak, siz de evinizi modern yaşama hazır hale getirebilir ve misafirleriniz tarafından takdir toplayabilirsiniz. Nasıl çocuklarınız için en güzel çocuk odası modelleri arasından seçim yapıyorsanız; oturma odası için de aynı titizlikle hareket etmelisiniz. Zira evinize gelen misafirlerin; sizin ne kadar zevk sahibi olduğunuzu anlamaları, bu açıdan önemlidir. Oturma odası modelleri içerisinden seçim yaparken; evinizin duvar rengini de dikkate almalısınız.

(Devamını oku…)