En Güzel ve Ucuz Perde Modelleri 2019

Bir ev kurulurken, kafada tasarlanan ilk dekorasyon aksesuarı perdedir. Perdeleriniz ne kadar şık olursa, odalarınızda o kadar gösterişli görünecektir. Bir çok perde çeşidi bulunuyor ve odanızın tasarımına göre kendinize uygun olan stili seçmelisiniz. Salonunuz için şık bir fon perde seçebilir yada çocuk odası için renkli bir stor perde seçebilirsiniz. Renkli perdeler bulunduğunuz ortamı ferah gösterecektir. 2019 yılının en çok tercih edilen perde çeşitleri; fon perde, tül perde, stor perdedir. Şimdi size en kaliteli markalardan biri olan Vivense’nin perde modellerini paylaşacağız.

Vivense Fon Perdeler

(Devamını oku…)

Salonlar için Perde Seçimi

Salonlar misafirlerinizle vakit geçireceğiniz popüler alanlardan birisi olduğu için, daha şık ve gösterişli olmak zorunda. Salon dekorasyonunuz bittikten sonra, sıra perde seçimine gelecek. Perdeleriniz büyüklük ve gösteriş bakımından salonunuzda ilk göze çarpan alan olacaktır. Salon dekorasyonunda seçtiğiniz mobilyalar klasik ise, seçtiğiniz perdede klasik olmalı. Birbirinden farklı tarzda perde ve mobilya seçerseniz, size ve misafirlerinize keyif vermeyecektir. Aşağıda Taç ve Brillant markalarının seçkin perde modellerinden bir kaç tanesini paylaştık.

(Devamını oku…)

En iyi Salon Renkleri 2019

Salon dekorasyonu bir evin en önemli dekorasyonlarındandır. Misafirlerinizle en değerli vakitlerinizi geçireceğiniz alan salonunuz olduğu için, en değer vereceğiniz alanda salonunuz olmalı. Salon dekorasyonunda, salonunuzun rengini belirleyecek olan en büyük faktörler, mobilyalarınız, duvar ve tavan renkleriniz olacaktır. Bu faktörlerin bütünleşmesiyle salon renginiz ortaya çıkacaktır. Şimdi sizlere 2019 yılının en iyi 5 salon rengini açıklıyoruz.

  • Beyaz renk ve tonları.
  • Soğuk bir renk, Gri.
  • Ahşap rengi.
  • Lacivert renkli salonlar.
  • Klasik salon dekorasyonu için kırmızı renkler.
(Devamını oku…)