Salon Avize Modelleri 2019

Dekorasyon ürünlerinden olan avizeler, son yıllarda popüler olarak kullanılmakta. Eski model avizeler enerji bakımından tasarruf sağlamasa da, görsellik bakımından tercih edilmektedir. Salonunuz evde çok kullanılan alanlardan biri olduğu için, gösterişli bir avize, salonunuzu daha ışıltılı gösterecektir. Salonunuzun alanı büyükse, bir büyük avize almak yerine, bir kaç küçük avize alarak, salonunuza daha güzel görsellik kazandırabilirsiniz.

Ayrıca son trendlerden olan LED Avizeler, eski avizelere göre çok iyi enerji tasarrufu sağlamakta ve etrafa daha iyi ışık yaymaktadır. Avize konusunda farklılık arıyorsanız, LED Avizeler sizin için doğru seçenek olacaktır. 2019 yılının en özel avize modellerini sizler için derledik. Misafirleriniz bu avize modellerine bayılacak!

(Devamını oku…)

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebeğimizin tehlikelerden uzak, mutlu, sağlıklı ve tabii ki huzur dolu bir ortamda büyümesini isteriz. Bu nedenle bebeğimizi ev içi tehlikelerden koruyabilmek için evimizin dekorasyonu özellikle bebek odasının dekorasyonu büyük önem taşımaktadır.

Bebek odasını dekore ederken bebeğinizin kişiliğini de yapılandırdığınızı unutmamalısınız.  Bu yüzden renk seçimi, mobilya ve aksesuar seçimi büyük önem teşkil etmektedir. Sizler bebek odası dekore ederken kullanabileceğiniz bazı ipuçlarını vermek istedik.

(Devamını oku…)